Rahatlayın & Keyfini Çıkarın

Keyifli bir yemek yiyecekseniz, “Günbatımı İzlemek İçin Dünyanın En Güzel 10 Yerinden Biri”nde yiyin.
İde Turizm A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren, Arion Resort Hotel’in içinde yer alan Arion Restaurant & Beach, 2004’ten beri ödüllü aşçıları, uzman servis ve yönetim kadrosuyla yılın 365 günü hizmet vermektedir. National Geographic Magazine tarafından “Dünyanın Günbatımının En Güzel İzlendiği 10 Yerinden Biri” seçilen konumuyla, Akdeniz ağırlıklı dünya mutfağı lezzetlerini en kaliteli malzemeler ve üstün aşçılıkla birleştiren Arion Restaurant, benzerleri arasında oldukça ayrıcalıklı bir konumda bulunuyor.
Yemekten önce veya sonra dostlarınızla keyifli bir kokteyl alabileceğiniz, günbatımını izlerken yıllanmış bir viski yudumlayabileceğiniz ya da restoran servisi kapandıktan sonra yükselen volümüyle house müziğin en seçkin örneklerini dinleyebileceğiniz Arion Bar, Bodrum’da eşine rastlanmayan bir eğlence ve mekan alternatifi sunuyor.
Akşamınız ve geceniz içi mükemmel bir programınız var, ancak gündüzü nerede ve nasıl geçireceğinizi hiç planlamadınız.. Dilerseniz çimlerin üzerinde veya plajımızda güneşlenmek üzere sizi Arion Beach’te ağırlayalım. Günün saatlerine göre downtempo, lo-fi, acid jazz ve house müziğin tadını sıkışıklıktan uzak, ferah, yemyeşil ve gürültüsüz plajımızda çıkarırken Arion Restaurant’ın kalitesi tescilli mutfağından sizin için seçtiğimiz plaj menüsüyle kendinize minik bir ziyafet çekebilir, konuklarınızı burada ağırlayabilirsiniz.
arion-restaurant-hakkinda

Misafirlerinizi

GÖNÜL RAHATLIĞIYLA AĞIRLAYIN.

İşin zor kısmını bize bırakın, size sadece keyfi kalsın

Bizden Haberler, Etkinlikler

BLOG'UMUZA SON YAZILANLAR

Yerinizi Ayırtın

Bu güzelliği bizlerle paylaşmak için yerinizi şimdiden ayırtın.